Welcome, visitor! [ Login

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü hakkında bütün bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Yorum yaparak soru sorabilir, benimle iletişime geçerek yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yüzde Yüz Tutan Etkili Büyüler Nelerdir?

  • Listed: 13 Mayıs 2016 00:16

Description

Yüzde Yüz Tutan Etkili Büyüler Nelerdir?

Bu büyüler genel anlamda birçok kategoriden incelenebildiği gibi zaten havas ve ledün ilminin birçok yerde de yazdığı üzere üç ana başlık altında inceleyebiliriz. Bunlar en başında zaten biliyorsunuz ki Bağlama büyüsü geliyor. Aslında bu kelimeyi tek başına bir çalışmaymış bir anlatan pek çok yazı okuyorum internet sitelerinde, ya da çeşitli medyumların dillerinde ancak bu iş biraz çeşitlilik arz ediyor. Aslında bakarsanız bağlama büyüsü denince bir çok şey var bu çalışmanın içinde. Bu sadece bir büyük ana başlık. Siz bir durumunuzdan ötürü bir bağlama büyüsü yaptırmak istediğinizde sadece bunu yaptırmış olmuyorsunuz. Kim olduğunuz, nerede ve ne şartlarda yaşadığınız bunun yanı sıra pek çok şekilde spesifik olarak şekillenecek sosyo-kültürel durumunuz gibi etkenlerin göz önüne son derece fazlasıyla alındığını da zaten artık biliyoruz.  Yüzde yüz tutan büyü diye bir şey yoktur. Bunun dışında herhangi bir iddiada bulunan kişinin iyi niyetinden ve samimiyetinden şüphe ederim.

Büyü yapıldıktan sonra tevekkül içerisine girilir. Yani her gayb şeytani veya rahmani olsun fark etmez Allah tarafından insanlara verilir. Bu da şu anlama gelir ki hiçbir insan bu kudrete sahip değildir. Medyum Mithat hoca gibi insanlar bu şekilde çalışan bu konuda bir çok yeteneğini geliştirmiş ama her işlemin sonunda zaten belirli bir yerde durmasını bilen çalışmalar yapmaktadır.

Aşk büyüsü konusuna gelince de zaten bu büyü de bir anlamda bağlama büyüsü olarak adlandırılabilir. Adının farklı olması çalışmaların farklı olması tam anlamıyla sizin anladığınız şekilde farklılık gösteriyor anlamına gelmez. Başta da belirttiğimiz gibi büyü çeşitleri denince zaten bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü üç temel başlık olarak nitelendirilir. Kesin tutan büyüler ya da yüzde yüz tutan etkili büyüler gibi tabirler biraz bana saçma geliyor. Bu yüzdendir ki size garanti, kesin gibi ifadeler kullanan kişilerden uzak durunuz. Ve bunu bir kez daha söylemekte fayda görüyorum ki sizinle yüz yüze gelmekten kaçınan tüm insanlardan da uzak kalmak yine sizlerin de deyimiyle kandırılmaktan kaçmak anlamına gelir. Uzak durun! Ve gerçekten ikna olmadan önce kafanızda her şeyi tasarlayıp ona göre plan ve hareketlerde bulununuz. Bizler sizler için buradayız… Bunu asla unutmayın ve her istediğinizi bize verilen dualar neticesinde Allah’tan isteyiniz….

 

582 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yap